Parafia
Matki Bożej Częstochowskiej

17.03.2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu „C”

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E   

· Rodziny Kręgów Szensztackich zapraszamy jutro (poniedziałek 18.03. br.) na spotkanie dla Kręgów, które odbędzie się w salce na plebanii o godz.. 17.00. Po spotkaniu Msza św. w intencji Kręgów o godz.18.00. Serdecznie zapraszamy.

· We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17.30.

W środę o 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

· W piątek DROGA KRZYŻOWA o godz. 17.30 w kościele. (W NWL o 16.00)

· GORZKIE ŻALE z wystawieniem Najświętszego Sakramentu dziś o godz. 17.30 w kościele.

· Tradycyjne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony ustawionej przy stoliku z prasą katolicką na końcu kościoła.

· Próba dla dzieci przed I Komunią św. w czwartek (21 marca br.) o 16.30 w kościele. Obecność obowiązkowa.

· Sprzedaż ciast w ubiegłą niedzielę przeznaczona na nowe ławki do kościoła przyniosła dochód w kwocie 1.070 zł. Za wszystkie podarowane ciasta oraz wszystkim kupującym składamy serdeczne Bóg zapłać! 

· Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Legnickiej zaprasza na IV Drogę Krzyżową młodzieży alejami parku miejskiego w najbliższy piątek (22 marca br.) o godz.19.30. Początek na skwerze pomiędzy Klubem Nauczyciela a II Liceum Ogólnokształcącym. 

· Od przyszłej niedzieli do środy 27 marca w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy przy ul. Sikorskiego rekolekcje wielkopostne będzie prowadził  znany i ceniony kaznodzieja
z zakonu dominikanów o. Adam Szustak. W imieniu proboszcza tamtejszej parafii zachęcamy do skorzystania z głoszonych  nauk rekolekcyjnych. Szczegółowy program wywieszony jest
w gablocie. W naszej parafii rekolekcje wielkopostne będą od 07 do 09 kwietnia br. Poprowadzi je Ks. student KUL – Grzegorz Basara.

· KANCELARIA PARAFIALNA czynna we wtorek od 16.00 do 17.00.