Parafia
Matki Bożej Częstochowskiej

29 Niedziela Zwykła - 21.10.2018

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E   

·Zachęcamy do udziału w dzisiejszych wyborach samorządowych.

·Trwa październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dziś nabożeństwo będzie w kościele.

·Kartki wypominkowe wraz z planem modlitwy wypominkowej za zmarłych i porządkiem Uroczystości Wszystkich Świętych (01 listopada)  i Dnia Zadusznego (02 listopada)  są wyłożone w kopertach na drewnianej skarbonie, która stoi obok stolika z prasą na końcu kościoła. Do niej można także składać wypełnione już wypominki. Można także w zakrystii lub kancelarii parafialnej zapisywać intencje Mszy św. zbiorowych za zmarłych 1 listopada o 12.00 i w Dzień Zaduszny 2 listopada o 09.00 i 18.00. (W NWL 1 listopada o 10.00 i 2 listopada o 16.30)

·W najbliższy wtorek od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. 18.00.

·Przymiarka strojów liturgicznych dla dzieci przygotowujących się do I Komunii będzie w przyszłą niedzielę o 16.30.

·Spotkanie dla wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek po Mszy św. wieczornej.

·Spowiedź św. w każdą niedzielę i w dni powszednie ze względu na konieczność częstego odprawiania Mszy św. koncelebrowanych. 15 minut przed Mszą św.

·Dziękujemy bardzo  Drogim Paniom za kwiaty i posprzątanie kościoła. Bóg zapłać!

·Ofiary złożone do puszek w ubiegłą Niedzielę Papieską przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosły w naszej parafii 652 zł i 1 euro. Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom. Dziękujemy także za pozostawione elektro-śmieci. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Dzieł Misyjnych Kościoła.

·Za tydzień śpimy o godzinę dłużej. Zmiana czasu na zimowy.